Sidobord/soffbord

Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord
Sidobord/soffbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SIDOBORD/SOFFBORD, Sverige, 1900-talets mitt, skiva i rotfanér, höjd 58, längd 99 cm

smärre slitage

513202

2018-01-15