Matskedar och dessertskedar silver London

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSKEDAR, 11 st., DESSERTSKEDAR, 2 st., sterlingsilver, olika mästare och årtal, London 1750-60-tal, matskedarna med reliefornament vid skaftfästet, total vikt ca 625 g

Slitage

513204

2018-01-21