Oidentifierad konstnär, Akvarell, monogramsignerad

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmiljö med figurer, monogramsignerad GP, akvarell på papper, ca 40 x 30 cm

något gulnat blad

513220

2018-01-14