Lennart Rodhe tusch

Lennart Rodhe tusch
Lennart Rodhe tusch

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Alper", monogramsignerad och daterad 12.1.62, a tergo signerad och daterad Lennart Rodhe alper 1962, tusch på papper, ca 12x16 cm

513222

2018-01-14