Vitrinskåp rokokostil

Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, fanérat i mahogy, glasdörr med bakomvarande hyllinredning, förgyllda, invändig klädsel i plysch, höjd ca 143 cm

smärre slitage

513223

2018-01-14