Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, fanérat i mahogy, glasdörr med bakomvarande hyllinredning, förgyllda, invändig klädsel i plysch, höjd ca 143 cm
smärre slitage
513223
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här