Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK NORBERG, skulptur, föreställande ren, skuret renhorn, signerad och daterad EN -67, höjd ca 9,5 cm
513227
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här