Erik Norberg skulptur

Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK NORBERG, skulptur, föreställande ren, skuret renhorn, signerad och daterad EN -67, höjd ca 9,5 cm

513227

2018-01-14