Lisa Rinnevou färglitografi

Lisa Rinnevou färglitografi
Lisa Rinnevou färglitografi

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): Friendship, signerad Lisa Rinnevou, 158/225, färglitografi, ca 42,5x61,5 cm

513233

2018-01-14