Kompass Samling nautica

Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMPASS, ´´Sestrel´´, Henry Browne & Son Ltd, no 12417/D/V, 1900-talets mitt, vägghängd, mässing och bemålad metall, höjd ca 17, längd från vägg 16 cm

Slitage, saknar delvis vätska

513237

2018-01-15