Kompass Samling nautica
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KOMPASS, ´´Sestrel´´, Henry Browne & Son Ltd, no 12417/D/V, 1900-talets mitt, vägghängd, mässing och bemålad metall, höjd ca 17, längd från vägg 16 cm
Kuntoraportti
Slitage, saknar delvis vätska
513237
Päivämäärä:
2018-01-15