Hertha Hillfon, pastell

Hertha Hillfon, pastell
Hertha Hillfon, pastell
Hertha Hillfon, pastell
Hertha Hillfon, pastell

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

HERTHA HILLFON (1921-2013): Kvinnoporträtt, signerad H Hillfon, kol och pastell, ca 59x47 cm,

Proveniens: Enligt uppgift inköpt av direkt konstnärinnan, 2000-talet.

513241

2018-01-14