Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
HERTHA HILLFON (1921-2013): Kvinnoporträtt, signerad H Hillfon, kol och pastell, ca 59x47 cm,
Proveniens: Enligt uppgift inköpt av direkt konstnärinnan, 2000-talet.
513241
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här