Kateder från Västergötland

Kateder från Västergötland
Kateder från Västergötland
Kateder från Västergötland
Kateder från Västergötland
Kateder från Västergötland
Kateder från Västergötland
Kateder från Västergötland
Kateder från Västergötland

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KATEDER, 1800-talets första hälft, bemålad, bakstycke med låda, sidostycken med dörrar, höjd 115, 114x48
Proveniens: Skola i Västergötland

Skador, en låda samt nycklar saknas

513243

2018-01-14