Kompass Samling nautica

Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica
Kompass Samling nautica

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOMPASS, Anschütz Kiel, 1900-talets första hälft kardanupphängd, total diameter 30 cm

Slitage

513245

2018-01-15