Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Vid bardisken, signerad Peter Dahl, numrerad 65/375, färglitografi, ca 83x55 cm

513247

2018-01-14