Löwenthal herrarmbandsur kronograf

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LÖWENTHAL, armbandsur, nickel/chrome, ca 1930/40-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, svart urtavla med telemeterskala, diameter 40,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, defekt kronograf, bakboett med skador, sprucket glas, bruksslitage

513248

2018-01-14