Wilhelm Wik Konkret konst

Wilhelm Wik Konkret konst
Wilhelm Wik Konkret konst
Wilhelm Wik Konkret konst
Wilhelm Wik Konkret konst
Wilhelm Wik Konkret konst
Wilhelm Wik Konkret konst

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): ´´Mosaik´´, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, ca 35x27 cm

513256

2018-01-14