Fartygsbelysning Samling nautica

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSBELYSNING, 1900-talets mitt, mässing, glaskupa, höjd ca 35 cm

Bucklor, slitage

513258

2018-01-15