Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FARTYGSBELYSNING, 1900-talets mitt, mässing, glaskupa, höjd ca 35 cm
Zustandsbeschreibung
Bucklor, slitage
513258
2018-01-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner