Appliquer rokokstil

Appliquer rokokstil
Appliquer rokokstil
Appliquer rokokstil
Appliquer rokokstil
Appliquer rokokstil
Appliquer rokokstil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, för 3 ljus, rokokostil, 1800-tal, förgylld brons, höjd ca 55 cm

Borrade för el

513259

2018-01-14