Rörstrand matservis
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, Rörstrand, 43 dlr, benvitt porslin med förgylld kantdekor, bestående av 11 mattallrikar, 9 assietter, 13 små tallrikar, 4 uppläggningsfat, 4 skålfat, 1 karott samt 1 såssnipa
Kantnagg förekommer
513261
2018-01-14