Rörstrand matservis

Rörstrand matservis
Rörstrand matservis
Rörstrand matservis
Rörstrand matservis
Rörstrand matservis
Rörstrand matservis
Rörstrand matservis
Rörstrand matservis
Rörstrand matservis
Rörstrand matservis

Såld för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, Rörstrand, 43 dlr, benvitt porslin med förgylld kantdekor, bestående av 11 mattallrikar, 9 assietter, 13 små tallrikar, 4 uppläggningsfat, 4 skålfat, 1 karott samt 1 såssnipa

Kantnagg förekommer

513261

2018-01-14