Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, otydligt signerad, olja på duk, ca 5060 cm
Krackeleringar
513262
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här