Hamnmotiv oljemålning

Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, otydligt signerad, olja på duk, ca 5060 cm

Krackeleringar

513262

2018-01-14