Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATSKEDAR, 8 st, silver, mestadels 1800-talets första hälft, bl a AG Carlberg, vikt ca 358 g

slitage, gravyr

513266

2018-01-14