Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POTTSKÅP, 17/800-tal, furu, dörrar och lådfront med rutmönstrad dekor, höjd ca 78, 46x39 cm

Senare nyckel fast i låset, slitage, fläckar och märken, renoverat

513276

2018-01-14