Bellmanstolar

Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-tal, s.k. Bellmanstolar, gråmålade, sitthöjd 45 cm

Slitage och märken

513277

2018-01-14