Mia Malmlöf

Mia Malmlöf
Mia Malmlöf
Mia Malmlöf
Mia Malmlöf
Mia Malmlöf
Mia Malmlöf

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIA MALMLÖF, nakenstudie, signerad Mia Malmlöf samt daterad -83, 58x41 cm, kol på papper

513280

2018-01-14