Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOCKBORD, furu, 1800-tal, låda i sargen, höjd 72, 107x75,5 cm
Mindre skador
513282
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här