Bockbord furu

Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOCKBORD, furu, 1800-tal, låda i sargen, höjd 72, 107x75,5 cm

Mindre skador

513282

2018-01-14