Golvur allmoge

Golvur allmoge
Golvur allmoge
Golvur allmoge
Golvur allmoge
Golvur allmoge
Golvur allmoge
Golvur allmoge
Golvur allmoge
Golvur allmoge
Golvur allmoge
Golvur allmoge
Golvur allmoge

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, allmoge, Dalarna, bemålad dekor, bär datering 1808, höjd ca 214 cm, pendel och lod finns

Slitage. Urtavla med senare bemålning. Sida med skada/lagning

513287

2018-01-14