Skeppsur och väggur

Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur
Skeppsur och väggur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSUR, VÄGGUR, 2 st., 1900-talets första hälft, mässing resp träfodral, diameter ca 17,5-31 cm, nyckel finns

Skador

513288

2018-01-15