Skepps Clinomter Samling nautica

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEPPS CLINOMETER, - Eiwa Seiki Co Ltd - Japan Osaka, 1900-tal, mässing och koppar, höjd 34, bredd 43 cm

Bucklor, färgrester

513293

2018-01-15