Strömbrytare Samling nautica

Strömbrytare Samling nautica
Strömbrytare Samling nautica
Strömbrytare Samling nautica
Strömbrytare Samling nautica
Strömbrytare Samling nautica
Strömbrytare Samling nautica
Strömbrytare Samling nautica
Strömbrytare Samling nautica

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖMBRYTARE, 8 st., KOPPLINGSDOSOR, 3 st, delvis mässing, 1900-talets mitt

Slitage, färgrester

513295

2018-01-15