Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRÖMBRYTARE, 8 st., KOPPLINGSDOSOR, 3 st, delvis mässing, 1900-talets mitt
Slitage, färgrester
513295
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här