Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Bijar, figural, ca 191x138 cm

Slitage/skador, en kortsida tappar knutar, motsatta sida tappar delvis knutar, skadade hörn, centrum med trolig lagning efter hål

513296

2018-01-19