Livbåtskompass Samling nautica

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIVBÅTSKOMPASS, 1918, GV Lyth Stockholm, No 11206, hus i ek, nakterhus med vätskekompass och fotogenbelysning, total bredd 22 cm

Slitage, fodral med sprickor, skador

513298

2018-01-15