Oljemålning Daidalos och Ikaros

Såld för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FRANSK SKOLA (omkring 1820): Daidalos och Ikaros,
olja på duk, ca 46x38 cm

EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris.

Krackelyr, retuscher

513299

2018-01-14