Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FRANSK SKOLA (omkring 1820): Daidalos och Ikaros,
olja på duk, ca 46x38 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris.
Krackelyr, retuscher
513299
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här