Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition med kvinna och fågel, signerad, numrerad 52/200, färglitografi, 70x55 cm
513303
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här