Max Walter Svangberg

Max Walter Svangberg
Max Walter Svangberg

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition med kvinna och fågel, signerad, numrerad 52/200, färglitografi, 70x55 cm

513303

2018-01-13