Georg Jensen damarmbandsur

Georg Jensen damarmbandsur
Georg Jensen damarmbandsur
Georg Jensen damarmbandsur
Georg Jensen damarmbandsur
Georg Jensen damarmbandsur
Georg Jensen damarmbandsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORUP & BONDERUP, damarmbandsur, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, refnr. 346, Georg Jensen, svart läderarmband med spänne i stål (ej original), diameter 24,5 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

513304

2018-01-18