Göran Malmvall KA72 Karl Andersson

Såld för:

11 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN MALMVALL, ´´KA72´´ vitrinskåp, 1 par, Karl Andersson & Söner, 1900-talets slut, trälamell med röd lackering, förnicklade beslag, höjd ca 202, 80x35 cm

Ställvis mindre märken och förlust av färg, mindre förlust av fanering vid botten av benen

513306

2018-01-14