Bröderna Andersson fåtöljer 1 par

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, fåtöljer, 1 par, 19/2000-tal, howardmodell, klädd cremevit textil, främre ben med hjultrissor, höjd 77, bredd 77, sitthöjd ca 44 cm

Fläckar och bruksslitage

513307

2018-01-14