Certina herrarmbandsur i 18 k guld

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 851 3364 68, cal. 25-66, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, defekt läderband, tavla med slitage, gravyr

513308

2018-01-14