Edvin Söderström

Edvin Söderström
Edvin Söderström
Edvin Söderström
Edvin Söderström
Edvin Söderström
Edvin Söderström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN SÖDERSTRÖM (1905-1997): Hare i vinterlandskap, signerad E Söderström, olja på duk, 54x64 cm

Smärre fläck

513309

2018-01-13