Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVIN SÖDERSTRÖM (1905-1997): Hare i vinterlandskap, signerad E Söderström, olja på duk, 54x64 cm
Smärre fläck
513309
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här