Arkivskåp plåt

Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt
Arkivskåp plåt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, Hadar Schmidt, Stockholm, 1900-tal, plåt, grönlackerat, höjd ca 134, 71x46 cm, nyckel finns

Slitage och märken

513310

2018-01-14