Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKIVSKÅP, Hadar Schmidt, Stockholm, 1900-tal, plåt, grönlackerat, höjd ca 134, 71x46 cm, nyckel finns
Slitage och märken
513310
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här