Johannes Ravn oljemålning
Vollendet
2018-01-13
513312
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskap med tjädrar, signerad och daterad 50, olja på duk, 50x61 cm