Johannes Ravn oljemålning

Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskap med tjädrar, signerad och daterad 50, olja på duk, 50x61 cm

513312

2018-01-13