Oidentifierad konstnär 1600-talets slut England

Såld för:

Osåld

Utropspris

25 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, omkring 1680): Damporträtt, olja på duk, ca 83x70 cm, monterad i senare ram

Proveniens: Huseby Gård, familjen Stephens

513318

2018-01-17