Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa samt fåtölj, Trensum 1960-tal, benställning i kromad metall höjd 74, soffans längd ca 250 cm
Slitage, fläckar, torkad stoppning
513328
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här