Johannes Andersen

Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa samt fåtölj, Trensum 1960-tal, benställning i kromad metall höjd 74, soffans längd ca 250 cm

Slitage, fläckar, torkad stoppning

513328

2018-01-14