Soffbord Johannes Andersen

Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum 1960-tal, teak, höjd 52, längd 180 cm

Bruksslitage

513329

2018-01-14