Brickbord England

Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1900-talets andra hälft, mörkbetsad mahogny, vändbar bricka med en sida i filt, mässingshörn, hopfällbart underrede, höjd 73, 75x46 cm

Bruksslitage

513330

2018-01-14