Albert Engström affisch

Albert Engström affisch
Albert Engström affisch

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT ENGSTRÖM, affisch, "Kräftor Kräva Dessa Drycker...", stämplad en currentia reproduktion, 62x45 cm, ej ramad

Slitage, ej ramad, kantskador

513332

2018-01-14