Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1960-tal, fanerad med mahogny, beslag i mässing, invänidgt med hyllor, höjd ca 145, 111x44 cm, nyckel finns

Smärre fanerskador

513334

2018-01-14