Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1960-tal, fanerad med mahogny, beslag i mässing, invänidgt med hyllor, höjd ca 145, 111x44 cm, nyckel finns
Smärre fanerskador
513334
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här