Curry Melin kompositioner

Curry Melin kompositioner
Curry Melin kompositioner
Curry Melin kompositioner
Curry Melin kompositioner
Curry Melin kompositioner
Curry Melin kompositioner

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURRY MELIN (1923-2005): (2) Optiska kompositioner, signerade och daterad Curry Melin -91 samt -85, 59x41 resp. 30x39 cm

513335

2018-01-14