Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CURRY MELIN (1923-2005): (2) Optiska kompositioner, signerade och daterad Curry Melin -91 samt -85, 59x41 resp. 30x39 cm
513335
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här