Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad a tergo 1981, olja på duk, ca 160x159 cm
fläckar, tryckmärken
513337
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här