Cajsa Holmstrand oljemålning

Cajsa Holmstrand oljemålning
Cajsa Holmstrand oljemålning
Cajsa Holmstrand oljemålning
Cajsa Holmstrand oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad a tergo 1981, olja på duk, ca 160x159 cm

fläckar, tryckmärken

513337

2018-01-14