Stoalr mässing

Stoalr mässing
Stoalr mässing
Stoalr mässing
Stoalr mässing
Stoalr mässing
Stoalr mässing
Stoalr mässing
Stoalr mässing

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, Chiavari-typ, 1900-talets andra hälft, i formgjuten mässing med stoppade sitsar i röd sammet, sitthöjd 45 cm

Slitage

513340

2018-01-14